Pirkimo taisyklės

I. Išsirink prekę

 Jūsų patogumui prekės yra suskirstytos pagal kategorijas. Rekomenduojame atidžiai perskaityti patikusios prekės aprašymą, kuriame pateikta gaminio charakteristika, apžiūrėkite rekomendacinio pobūdžio nuotraukas. Pirkdami rūbus atkreipkite dėmesį į gamintojo dydžių lentelę. PASTABOS laukelyje galite įrašyti savo pageidavimą (papildomą užrašą, dekoraciją ar kita požymį). Nusprendę, kad prekė Jums patinka, pasirinkite nurodytus būtinus parametrus ir paspauskite mygtuką "Į krepšelį".  

II. Prekių krepšelis

Pasiūlymas Jums: Į prekių krepšelį susidėkite visas prekes, kurios Jums patinka. Kai peržiūrėsite visas parduotuvės prekes ir nuspręsite, kad daugiau nieko dominančio neradote, užsukite į prekių krepšelį. Čia galėsite dar kartą peržiūrėti išsirinktas prekes, jas palyginti, koreguoti prekių kiekį, išsirinkti labiausiai patinkančias, o likusias tiesiog ištrinti.Taip pat, prekių krepšelyje rasite laukus su užsakymų pristatymų galimybėmis. Įsitikinę savo pasirinkimu tiesiog paspauskite mygtuką "ATSISKAITYTI".  

III. Užsakymo forma

Užsakymo formoje suvedamos informacijos tikslumas svarbus Jūsų užsakymo įvykdymui. Jei esate registruotas narys, prisijungus savo vardu ir slaptažodžiu, užsakymo formos laukeliai su Jūsų duomenimis bus užpildyti automatiškai.
Jei norite pirkti neprisiregistravus, tokiu atveju, užsakymo formoje būtina užpildyti visus tekstinius langelius.
UŽSIREGISTRAVĘ pirkėjai už kiekvieną pirkinį gauna TAŠKUS ir juos kaupia. Sukaupę tam tikrą taškų sumą, pirkėjas gali juos iškeisti i prekes arba paslaugas. Todėl UŽSIREGISTRUOTI tikrai APSIMOKA.
Svarbu! Atidžiai patikrinkite adresą ir pašto kodą, kuriuo bus pristatoma siunta.    

IV. Užsakymo duomenų patvirtinimas

Šiame skyriuje pateikiama apibendrinta užsakymo informacija. Labai svarbu, kad patikrintumėte pristatymo adresą, nes būtent jį mes naudosime siuntos pristatymui. Jei randate kokių nors netikslumų, tai juos patikslinti ar ištaisyti klaidas galite viršuje paspaudę nuorodą „Užsakymas“ arba spustelėję mygtuką „Atgal“. Jeigu duomenys teisingi, tuomet belieka spausti mygtuką „Patvirtinti užsakymą ir pasirinkti apmokėjimo būdą“.

V. Apmokėjimas 

Atsiskaitymas grynaisiais pinigais atsiimant prekes iš "KADMA" biuro

Atsiskaityti grynais pinigais galima atsiimant užsakymą iš mūsų biuro. Tokiu atveju Jums vis tiek reikia suformuoti užsakymą internetu www.kadmadeko.lt  parduotuvėje, kad mes galėtumėme suruošti ar pagaminti Jūsų užsakomas prekes. Kai užsakymas paruoštas atsiėmimui, Jums yra išsiunčiamas apie tai informuojantis elektroninis laiškas arba pranešama telefonu. Rezervuotos prekės saugomos 48 valandas. Jeigu per tiek laiko neatsiimate užsakymo, tuomet rezervacija panaikinama.

Atsiskaityti banko kortelėmis kolkas galimybės nėra.

Kiti atsiskaitymo būdai.

- Standartiniu bankiniu pavedimu tiesiai į mūsų sąskaita banke.
- Naudodamiesi didžiumos Lietuvoje veikiančiu bankų el. bankininkystės prieigomis.

VI. Prekių pristatymas.

Apie prekių pristatymą informaciją rasite čia

VII. Prekių grąžinimas

Pardavėjas, neatsako už tai, kad Pardavėjo parduodamos prekės savo dydžiu, forma, spalva, ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų, spalvos ar kitų parametrų dėl Pirkėjo naudojamo vaizduoklio ypatybių ar kitų techninių priežasčių, nepriklausančių nuo Pardavėjo valios.  Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės. Originalių produktų spalvos, užrašai, parametrai, matmenys, dydžiai, funkcijos, ir/ar bet kurios kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu realybėje, todėl prašome vadovautis prekių savybėmis, kurios nurodytos prekių aprašymuose. Pirkėjui rekomenduojama perskaityti prekės aprašymą.

Remiantis Europos Parlamento ir Tarybos direktyva 97/7/EB, 1997 m. gegužės 20 d., dėl vartotojų apsaugos,susijusios su nuotolinės prekybos sutartimis, Pirkėjas neturi teisės pasinaudoti galimybe atsisakyti sutarties, jeigu įgytos kokybiškos prekės buvo gaminamos pagal Pirkėjo specialiuosius nurodymus arba yra akivaizdžiai pritaikytos tam tikram Pirkėjui (vartotojui).

Jūsų užsakytos prekės mūsų el. parduotuvėje yra gaminamos pagal Pirkėjo specialiuosius nurodymus, tad užsakyta prekė gali būti grąžinama tik dėl broko, užsakymo nurodymų neatitikimo ar pažeidimų, atsiradusių transportuojant prekę.

VIII. 
 Atsakomybė

Pirkėjas atsako už neteisėtus veiksmus, atliktus naudojantis kadmadeko.lt .
Užsiregistravęs Pirkėjas atsako už savo prisijungimo duomenų saugojimą ir/ar perdavimą tretiesiems asmenims. Jei kadmadeko.lt teikiamomis paslaugomis naudojasi trečiasis asmuo, prisijungęs prie kadmadeko.lt naudodamasis Pirkėjo prisijungimo duomenimis, Pardavėjas šį asmenį laiko Pirkėju.
Pardavėjas atleidžiamas nuo bet kokios atsakomybės tais atvejais, kai nuostoliai kyla dėl to, jog Pirkėjas, neatsižvelgdamas į Pardavėjo rekomendacijas ir savo įsipareigojimus, nesusipažino su šiomis Taisyklėmis, Privatumo politika, kadmadeko.lt naudojimosi taisyklėmis nors tokia galimybė jam buvo suteikta.
Jei kadmadeko.lt pateiktos nuorodos į kitų trečiųjų asmenų tinklapius, tai kadmadeko.lt negarantuoja, kad informacija, kurią galima peržiūrėti paspaudus šias nuorodas, yra teisinga, išsami ar tiksli. Už trečiųjų asmenų pateikiamos informacijos turinį, jos teisingumą, išsamumą ir tikslumą atsakingi tretieji asmenys. kadmadeko.lt nėra įpareigota patikrinti perduodamą ar saugomą išorinę informaciją arba nustatyti neteisėtus veiksmus.
Kadmadeko.lt neatsako dėl Pirkėjo ir Pardavėjo, kurio prekes ar paslaugas Pirkėjas užsisako naudodamasis kadmadeko.lt, tinkamo tarpusavio įsipareigojimų vykdymo.

IX. Baigiamosios nuostatos

Šios Taisyklės sudarytos vadovaujantis Lietuvos Respublikos teisės aktais.
Visa komunikacija, susijusi su prekių įsigijimu, vykdoma Pardavėjo elektroninės prekybos tinklapyje nurodytais kontaktais. Tuo atveju, jeigu Pirkėjas ir Pardavėjas komunikaciją susijusią su prekėmis vykdo kitais būdais, Pardavėjas neprisiima jokios atsakomybės ir rizikos galinčios kilti dėl tokios komunikacijos. 
Šių Taisyklių ir Privatumo politikos numatyta tvarka visus pranešimus siunčia Pirkėjo registracijos metu ar užsakant prekes nurodytu elektroninio pašto adresu arba SMS žinute jo nurodytu telefono numeriu. 
Šių Taisyklių pagrindu kylantiems santykiams taikoma Lietuvos Respublikos teisė.
Visi nesutarimai, kilę dėl šių Taisyklių vykdymo, sprendžiami derybų būdu. Nepavykus susitarti per 20 (dvidešimt) kalendorinių dienų, ginčai sprendžiami Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka.
Tuo atveju, jei Pirkėjas nesutinka su Pardavėjo parengtu ir perduotu atsakymu į Pirkėjo rašytinę pretenziją, savo prašymą/skundą dėl įsigytos prekės iš Pardavėjo Pirkėjas (fizinis asmuo, vartotojas) gali pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, el.p. [email protected], tel. 85 262 67 51, faks. (85) 279 1466, interneto svetainėje www.vvtat.lt (taip pat Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos teritoriniams padaliniams apskrityse)